Rády bychom Vám představily jógu jako dobrou cestu k dosažení výborné fyzické a psychické kondice.

Jógové cvičení je dokonale propracovaný systém posilování, protahování a relaxace. Má komplexní záběr působení na celý organismus. Neovlivňuje jen jeho fyzickou stránku, ale také psychiku - otevírá a uklidňuje mysl, člověk se stává vnímavějším. Pracuje s naprostou koncentrací a speciálními technikami dechu, které mají blahodárný vliv (zklidnění, posílení imunity, správné držení těla, zapojení hlubokých svalů, podpora činnosti vnitřních orgánů).

Rozhodly jsme se příliš nesvazovat naše centrum jógy s atmosférou východních zemí. Tuto atmosféru si v sobě může najít každý sám - a je to ta nejlepší cesta.

Jakmile totiž začnete cvičit jógu, budete si pravděpodobně vyhledávat další informace a ty Vás nezavedou nikam jinam, než právě ke kolébce jógy - Indii a ke všem filosofiím a stylům, které z této oblasti pocházejí. Tento váš zájem jistě nasadí laťku vašemu stravovacímu režimu, možná obohatí Váš jídelníček vegetariánskými, či makrobiotickými recepty, které právě do tohoto životního stylu krásně zapadají. No a v průběhu hodin, při svém plném jógovém dýchání, až techniku zvládnete, se možná přenesete do vysokých a mocných Himalájí, kde se jednoduchý život lidí v malých vesnicích jakoby zastavil, na vše je čas a klid a soutěž ztrácí smysl.

Je nám ctí, že Vás můžeme provázet na Vaší jógové cestě.

Pavla a Veronika