POPRVÉ NA JÓZE

Zvolte si správný styl...

Každému vyhovuje jiné tempo, jiný styl vedení lekce a jiný přístup lektora. Začátečníkům doporučujeme jednodušší a pomalejší typy lekcí, např. hathajoga, zdravotní cvičení a postupem času volit náročnější styly jógy-cvičení. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výběru lekce, neváhejte a napište nebo zavolejte.

CO SI OBLÉCT?

  • Pohodlný oděv, cvičíme na boso.

  • U JOGY V SÍTÍCH je lepší přilehavé oblečení bez zipů a jiných předmětů, které by mohly poškodit cvičební síť. Stejně tak šperky, hodinky a jiné předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost klienta, musí být odloženy.

CO S SEBOU?

  • Podložka na cvičení a pokud nemáte, je možné si ZDARMA (výjimka HOT JOGA, zde poplatek 50 kč) zapůjčit nebo zakoupit na recepci.

JAK SE NA LEKCI PŘIPRAVIT?

  • Doporučujeme minimálně dvě hodiny před cvičením nejíst.

ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ: 

Máte-li jakékoliv zdravotní potíže (problémy se srdcem, vysokým krevním tlakem, páteří, klouby, jste-li  po operaci) VŽDY PŘED LEKCÍ UPOZORNĚTE recepci i lektora.

TĚHOTNÉ ženy, které jsou bez obtíží a mají souhlas lékaře ke cvičení, mohou navštěvovat cvičení pro těhotné, příp. lekce hathajogy, ale vždy je nutné upozornit na těhotenství lektora před začátkem hodiny.